Back

Gizlilik Politikası

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bir “Kodedu Bilişim Danışmanlık” şirketi girişimi olan KodEdu, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, soy isim, e-posta, telefon vb…) kullanıcılarından talep etmektedir. Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya ve reklam çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında KodEdu bünyesinde kullanılmaktadır.

KodEdu, üyelik formlarından ve kayıt ekranlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bilgilerinizin korunması için yeterli güvenlik önlemleri alınmasına karşın, yetkili olmayan kişiler tarafından illegal yollarla yapılabilecek bilgi sızıntılarına karşı tarafımız sorumlu değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Bilgileriniz web tarayıcınızdan bize ulaşana kadar yüksek gizlilik sağlayan HTTPS protokolü ile korunmaktadır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

KodEdu web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Üçüncü Parti Entegre Servislere Dair

KodEdu, ödeme alt yapısı kullanılan hizmetlerde yasal entegratörlerle çalışmaktadır. Kodedu, ödeme sırasında ve sonrasında gerekli müşteri bilgilerini ödeme servislerinin alt yapısı ile paylaşılabilir.

İletişim

Kodedu Bilişim Danışmanlık
Cemil meriç mah. Çelebi sok.
No:16/3 Ümraniye/İSTANBUL
Tel: 0850 885 38 65
Alemdağ V.D.: 8960484815

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınızı merhaba@kodedu.com adresini kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.